hidentity.org

search engine by freefind advanced


Kategorie: Wszystkie | Marzenia | Moje lakiery A - Z | Nabytki | Pazurki | Pozostałe...
RSS
poniedziałek, 30 listopada 2009

Stał sobie samotny wśród innych rupieci, więc go przygarnęłam. Obsessed firmy ProStrong. Ciekawy kolorek na długie paznokcie. Już się nie mogę doczekać.

23:00, kasiuchetka , Nabytki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 listopada 2009

Kolejnym moim nabytkiem jest lakier Golden Rose nr 124. Bardzo przyjemny dla oka.

sobota, 28 listopada 2009

... kupiłam sobie preparat Sally Hansen. Po pierwszym użyciu mam bardzo pozytywne wrażenia. Ładnie nabłyszcza, szybciutko wysycha i nieźle chroni lakier.

19:40, kasiuchetka , Nabytki
Link Komentarze (4) »
piątek, 27 listopada 2009

Zła jestem, bo ostatnio nie mogę dojść do ładu z paznokciami. Rozdwajają się i łamią na potęgę. Już dawno nie były w takim stanie. Chyba mi ktoś naprawdę pozazdrościł. W związku z tym, podczas przymusowej nieobecności tutaj, bardziej szalałam na zakupach niż malując pazurki. Kupiłam sobie takie cudo i pokładam w nim wielkie nadzieje ;)

16:48, kasiuchetka , Nabytki
Link Komentarze (4) »
czwartek, 05 listopada 2009

... zrosły mi pęknięcia! Jest jednak jedno "ale", musiałam obciąć pazurki do zera. Teraz mam na nich tylko "księżycową poświatę", więc fotki nie wklejam, bo nie ma co pokazywać. Za to pochwalę się nowym nabytkiem, który mnie bardzo przyjemnie zaskoczył. To ASTOR nr 343. W buteleczce wyglądał niepozornie, ale na żywo jest po prostu zachwycający! Koleżanki podzielają moją opinię.

10:40, kasiuchetka , Nabytki
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2