hidentity.org

search engine by freefind advanced


Kategorie: Wszystkie | Marzenia | Moje lakiery A - Z | Nabytki | Pazurki | Pozostałe...
RSS
niedziela, 18 maja 2014

Pewnie już wszyscy widzieli, ale ponieważ się zobowiązałam, ja też ją pokażę. Przed Wami Antoinette - chyba najbardziej chciany lakier Cleme z kolekcji Oh la la! Niestety, kolor w rzeczywistości rożni się od tego pokazanego na pierwszym zdjęciu kolekcji (klik). Teraz zdjęcia są poprawione, co widać na oficjalnej stronie. Widząc go w butelce byłam bardzo rozczarowana, bo zielona miętka w niczym nie przypominała upragnionej Antoinette. Wrażenie napaznokciowe było dużo lepsze, ale to jednak lakier nie dla mnie. Chyba mam już za stare ręce do takiego koloru ;) Spróbuję wykorzystać go w biżuterii.
Mały pędzelek nie sprawia problemów, ale trzeba uważać, bo lakier jest dosyć rzadki. W dodatku słabo kryje i musiałam nałożyć 3 warstwy. Wydaje się, że szybko schnie, jednak ostrzejsze krawędzie pozostawiają ślady jeszcze długo po malowaniu.

Podsumowując: Bez rewelacji, ale kolor ładny i za małe pieniądze można się skusić.


 

czwartek, 29 sierpnia 2013

W pierwszej chwili byłam rozczarowana, bo złoto w butelce trochę mnie zniechęcało. Na szczęście na paznokciach jest mało widoczne. Fiolet jest ciemny, przydymiony, taki szarogranatowy. Bardzo mi się podoba :)

Zoya - Neeka

sobota, 17 sierpnia 2013

Cleme - 106 Monaco Blue & Vipera - Polka - 63

środa, 14 sierpnia 2013

To już ostatni lakier od Cleme Cosmetics jaki mam Wam do pokazania.
Większych zastrzeżeń do niego nie mam, więc dzisiaj nacieszycie oko głównie kolorem ;) Na zdjęciu trzy warstwy (kryje po dwóch), bez topu.

Cleme - 106 Monaco Blue

wtorek, 13 sierpnia 2013

Drugim lakierem, który dostałam od Cleme Cosmetics, jest Red Orient. Na zdjęciach wydawał mi się chłodniejszy, jednak na żywo jest ciepłą, żelkową czerwienią. Rzadszy od Paris Roses, co mi odrobinę przeszkadzało w nakładaniu. Po trzech cienkich warstwach nadal widać wolny brzeg paznokcia, ale da się przeżyć. Schnie szybciej niż różowy, ale bąbelki też się czasem pojawiają. Na zdjęciu bez topu.

Cleme - 103 Red Orient

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 66